• Úspěchy a aktivity žáků

• Aktivity žáků

• červenec 2021

Letní výzva - letní kemp

Minulý týden na naší škole proběhl letní kemp s názvem Letní výzva. Účastníci tábora se společně vydali na cestu kolem světa. V rámci cesty se setkali s různými kulturami daných zemí. Formou šifer, her a didaktických aktivit zdokonalovali své dovednosti a učili se spolupráce. V každé zemi je čekaly různé nástrahy, které museli společně překonat.

• červenec 2021

Letní kemp Indiánské léto

V týdnu od 12.7.do 16.7. se uskutečnil Letní kemp s názvem Indiánské léto - hledání ztraceného pokladu. Celý týden proběhl v indiánském duchu. Děti se dozvěděly zajímavé informace o historii indiánů. Zvolily si indiánskou přezdívku. Rozdělily se na dva kmeny a každý měl svůj pokřik. Vyrobily si také indiánské čelenky, totem, indiánské oblečení a také lapač zlých snů. Dozvěděly se o historii, účelu.

Každý den děti hledaly jeden kousek mapy, k získání ztraceného pokladu. Složením všech dílů mapy ho poslední den nalezly. Z truhly s pokladem měly děti velkou radost. Děti si celý týden moc užily, zažily hodně dobrodružství a zážitků.

fofoalbum

Myslivost - 5.B, 7.A

Přednášku o myslivosti si pro 5.B a 7.A připravila naše žákiyně Veronika Holakovská. Žáci se dozvěděli mnoho nových informací, které využijí v hodinách přírodopisu. Přednáška se všem moc líbila.