• Úspěchy a aktivity žáků

• listopad 2022
            • říjen 2022

Podzimní tábor 2

Ve dnech 26.10. - 27.10. se děti ze tříd 1.A, 1.B a 3.A zúčastnily podzimního tábora. Pro děti byl připraven bohatý program plný her, zábavy a tvoření.

Děti navštívila psí kamarádka Kessy, která předvedla, co vše dokáže. Žáci tvořili strašidelné duchy, dýně a kostlivce. Nechyběl ani pobyt v tělocvičně, na školním hřišti či pobyt v přírodě, kde si děti postavily "domečky pro zvířátka" a obdivovaly barvy podzimu.

Sladkou tečkou na závěr byla příprava palačinek ve školní kuchyňce. Za svou píli a aktivitu získaly diplom s medailí.

• říjen 2022

Podzimní tábor 1

Dne 26.a 27.10. se na škole uskutečnil Podzimní tábor 2022.

Programem těchto dvou dnů bylo Hledání ztraceného pokladu. Děti po splnění různých úkolů získaly dílky mapy a po složení celé mapy uviděly význačený bod, kde se poklad nachází. Děti poté šly po tajemných šipkách, které je dovedly až k pokladu, který se nacházel na místním zámku.

Děti z pokladu měly velkou radost a moc se jim líbilo a užily si to.

• září 2022

Pracovní činnosti v 2. B

V hodině pracovních činností žáci pracovali se stavebnicemi.

Myslivost - 5.B, 7.A

Přednášku o myslivosti si pro 5.B a 7.A připravila naše žákiyně Veronika Holakovská. Žáci se dozvěděli mnoho nových informací, které využijí v hodinách přírodopisu. Přednáška se všem moc líbila.