• Úspěchy a aktivity žáků

• Country tance

• květen 2022

ROZLOUČENÍ S MAZÁKY - 30. 5. 2022

Každý rok se loučíme se „starými“ tanečníky. Již tradičně se loučení koná v netradičním prostředí na dvoře u paní učitelky. Kromě tance, nechybí ani grilování a nový taneček, který je v dalším roce zařazen do nového předtančení.

Ani letos tomu nebylo jinak. Celé odpoledne se děti bavily a bylo všem líto, že akce v půl osmé končí.

• březen 2022

Mezinárodní den učitelů

Tanečníci přivítali bývalé naše kolegy. Úkolu se zhostili skvěle. Předvedli nejen nové předtančení „Kovboj“, ale ukázali i pár moderních tanečků a Denisa Kozáková potěšila přítomné svou sestavou z aerobiku.

Po kulturním programu si všichni prohlédli školu, zavzpomínali si, občerstvili se, poseděli při kávě ve sborovně a pak spokojeně odešli domů.

Snad i žáci z kroužku country tanců přispěli k dobré náladě na setkání s našimi dříve narozenými kolegy.

• 25. – 27. 3. 2022

VÍKENDOVÝ SEMINÁŘ NA 4. ZŠ

O víkendu se děti z kroužku country tanců po dvouleté covidové  odmlce mohly opět sejít a společně si zatancovat.

Hned první den se děti ze všech 3 souborů seznámily a večer si zasoutěžily. County little stars (Country hvězdičky) si odnesly ze soutěže pohár a diplom za umístění na prvním místě.

V sobotu si tanečníci užili tanec, šli na oběd do Zahradního centra, večer si zahráli hru Mágy. Vítěze čekala odměna a všechny zúčastněné sladkosti.

Některé tance, které se děti naučily, zařadíme do dalšího nového předtančení.

• ČESKÉ BUDĚJOVICE 23. 1. 2022

COUNTRY LITTLE STARS na semifinále ČESKO SE HÝBE

Po covidové odmlce se tanečníci ze „čtyřky“  zúčastnili soutěže Česko se hýbe. I když byli v oslabení díky karanténě, dařilo se jim. Získali krásné druhé místo a odvezli si stříbrné medaile, diplomy a další věci, které si za taneček zasloužili.

Přijeli i jejich rodiče, kteří je po celou dobu podporovali.

• 10. – 12. 9. 2021

SOUSTŘEDĚNÍ NA JEMČINĚ - PENZION PECÁK

Druhý víkend v září opět ožila roubenka na Pecáku tancem. V rytmu country prožily děti krásné volné dny zalité sluncem. Tančily uvnitř i venku, řešily úkoly z bojovky, hledaly a našly poklad krále Jemčiny, sbíraly houby a zažily spoustu legrace.

Nezahálely, pilně trénovaly a naučily se nové předtančení. Letos mají tanečnice mezi sebou opět opravdového kovboje, a proto jsme vybrali písničku s názvem Kovboj je správnej chlap J.