• Úspěchy a aktivity žáků

• Sportovní aktivity

Dopravní soutěž

Dne 11.5. 2022 se žáci naší školy zúčastnili dopravní soutěže, která se konala v J. Hradci na dopravním hřišti. Žáci soutěžili ve 4 disciplínách - jízda zručnosti, jízda na dopravním hřišti, test z pravidel silničního provozu a první pomoc.

Družstvo starších žáků ze 7.A (Hajnová Eliška, Miháliková Silvie, Beran Tomáš, Helbig Samuel) se umístilo na 4. místě. Mladší družstvo z 5.B (ve složení Tóthová Sára, Růžičková Tereza, Dvořák Aleš a Vondrus Daniel) se v celkovém součtu umístilo na 7. místě.

Z jednotlivců si pak nejlépe vedla Hajnová Eliška a Vondrus Daniel. Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci školy.

Minifotbal - 6. a 7. ročník

Dne 6.5.2022 jsme se zúčastnili s žáky šestých a sedmých tříd turnaje v minifotbalu. Žáci vybojovali krásné 4. místo.

Štafetový pohár

Žáci naší školy bojovali se štafetovými tými škol. Obsadili deváté místo z jedenácti týmů.

McDonald's Cup

Dne 21.4. se žáci 4. a 5. ročníku zúčastnili okresního kola soutěže McDonald's Cup. Obsadili 6. místo z 9 týmů.

• leden 2022

Lyžařský výcvik 2. a3. ročník

Žáci 2. a 3. ročníku se již tradičně vydali na sjezdouvku u Nové Bystřice. Tři dny se učili lyžovat a jezdit na vleku. Všichni si sportování na sněhu užili.

• říjen 2021

Přespolní běh

Dne 6.10. se vybraní žáci 2. stupně zúčastnili závodů v přespolním běhu, který se konal v parku pod gymnáziem.

I přes to, že počasí nepřálo a okruh byl poměrně náročný, se podařilo drtivé většině žáků závod dokončit.

Mezi nejlepší běžce se zařadil Tobiáš Zeman z 8.B s časem 11:55min na 3 km trati. Mezi dívkami se zasloužila o nejlepší výkon Vendula Jírová z 8.B s časem 6:27min na 1,5 km trati.

Všem reprezentantům naší školy děkujeme.

Branný den

Na branném závodu družstev jsme s nejmladším týmem ze všech škol obsadili šesté místo z devíti zúčastněných škol.