• Školní družina / klub

• Školní družina 2. oddělení

Taneční radovánky

Únor ve školní družině

V měsíci únoru jsme v družině prožili čas plný zábavy, pohybu a kreativity. Náš záměr byl posílit týmového ducha, fyzickou aktivitu a výtvarný projev.

Taneční radovánky

Nic nepřináší radost a energii jako trocha tance. V družině jsme si společné chvíle zpestřili jednoduchými tanečními kroky. Tato aktivita nejen rozvíjela naše taneční dovednosti, ale také posilovala naše soudržné pouto

Výroba náramků z korálků

Jedním z vrcholů měsíce února byla kreativní dílna, kde si děti mohly vyrobit vlastní náramky z korálků. Děti měly možnost výběru barev, tvarů a velikostí korálků. A tak jejich kreativitě nestálo nic v cestě.

Tato aktivita podporuje nejen jejich jemnou motoriku, ale také smysl pro estetiku a individuální projev.

• leden 2024

Lednové radovánky: kreslení, meditace a tvůrčí inspirace

Měsíc leden byl plný kreativních aktivit, které nás inspirovaly k rozvoji našich dovedností a přinášely nám spoustu radosti.

Naše práce byla naplněna zimní inspirací. Kreslili jsme nádherné obrázky zimní krajiny. A poté jsme se ponořili do světa autoportrétu. Za zvuku relaxační hudby jsme se nechali unášet tvořivým procesem, který nám přinášel nejen radost, ale také nové pohledy na sebe samé.

Čas v družině jsme naplnili jak aktivní tvorbou, tak i odpočinkem a relaxací na podložkách.