• Roční období

• prosinec 2023

Zima

V první zimní den, i když to venku tak nevypadá, vyrobily děti z 2. A zimní krajiny. Snad si sníh děti tímto krásným výrobkem přivolají.

• prosinec 2023

ZIMA (Vánoce)

Předvánoční čas je nejkrásnější. Vrcholí všechny přípravy na Vánoce. I ve škole se všichni těšíme na příchod Ježíška. Co by to bylo za Vánoce bez vánočního stromečku.

• listopad 2023

ZIMA

Podzim předal svou vládu zimě. Listí na stromech vystřídal sníh. Mezi nejkrásnější svátky v roce patří Vánoce a děti ze druhé A vyrábí vánoční dekorace. Květin není v žádném ročním období dost.

• říjen 2023

PODZIM

Po dešti rostou houby. Děti z 2. A vykouzlily veselé deštníky a muchomůrky červené jako z pohádky.

• květen 2023

Jaro a léto ve výtvarných pracích

Dny se prodlužují, slunce svítí a flóra a fauna se probouzejí. Rozkvetlé stromy, první ovoce a zvířátka (šneci) zdobí chodby naší školy.