• Soutěže

• duben 2024
              • Jihočeský zvonek

Jihočeský zvonek

Dne 24.4. se naše žákyně zúčastnily okresního kola pěvecké soutěže Jihočeský zvonek. Mezi silnou konkurencí obstály se svými písněmi a přinesly několik ocenění.

Nora Zemanová ze 6.A vyzpívala bronzové pásmo, Natálie Přibylová z 5.B stříbrné pásmo a Eliška Hajnová z 9.A a Linda Hošmanová z 9.B byly oceněny zlatým pásmem. Eliška s Lindou budou školu reprezentovat na krajském kole ve Strakonicích.

fotoalbum

• 26.3.2024
              • Vybíjená

Vybíjená

Dnes jsme se s žáky čtvrtého a pátého ročníku zúčastnili turnaje ve vybíjené.Obsadili jsme čtvrté místo .Do akce se zapojilo sedm škol.

fotoalbum

• březen 2024
              • Plavecké závody 2. stupeň

Plavecké závody 2. stupeň

Na plaveckých závodech určených pro žáky druhého stupně obsadil Ilja Gončaruk první místo. Ani ostatní naší žáci se v silné konkurenci neztratili.

Iljovi gratulujeme a všem ostatním děkujeme za reprezentaci školy.

fotoalbum

• Plavecké závody 1. stupeň

Plavecké závody 1. stupeň

Žáci 1.stupně reprezentovali naši školu v okresních plaveckých závodech ve složení E. Fučíková, F. Cvrček, B. Laudátová, N. Hrubá, A. Nováček, O. Hotový, T. Beigl a R. Sedlák. Předvedli chvályhodné výkony,

A. Nováček vybojoval v amatérské kategorie skvělé 3. místo.

fotoalbum

• Olympijský víceboj

Olympijský víceboj

Dne 14.3.2024 se naše škola zúčastnila soutěže Olympijský víceboj - trojskok, hod medicimbalem, sedy - lehy a skok přes švihadlo.

Naši školu reprezentovali dva týmy. První tým se umístil na pátém místě, druhý na desátém ze čtrnácti škol.

Lukáš Růžička ze 7.A vyhrál v jednotlivcích svou kategorii s postupem do krajského kola, které se koná v Táboře.

Všem reprezentatům děkujeme a Lukáši Růžičkovi gratulujeme k 1. místu.

fotoalbum

• únor 2024
              • Úspěchy našich žáků

Úspěchy našich žáků

V letošním školním roce se účastnili naši žáci okresního kola olympiád v českém jazyce, v dějepisu, zeměpise, německém a anglickém jazyce.

Ve velké konkurenci  si naši žáci vedli velmi dobře.

V olympiádě z českého jazyka obsadila žákyně 9.A Eliška Hajnová 7. místo, v dějepisné olympiádě vybojoval Jakub Malý  z 8.B taktéž 7. pozici a 3. místo v olympiádě z německého jazyka  žákyně 9.B Silvie Nováková. V zeměpisné  soutěži byl 4. Tomáš Beran z 9.A  a  Vojtěch Hadrava  z 6.B byl 13. Tereza Růžičková a Eliška Kolmanová hájily naše barvy v olympiádě z anglického jazyka.

Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

• únor 2024
              • LYŽAŘSKÝ KURZ

LYŽAŘSKÝ KURZ

Týden po druhém stupni se na lyže vydali i žáci druhých ročníků. Tři dopoledne strávili s učiteli a trenéry v areálu Hradiště u Nové Bystřice. Mnozí stáli na lyžích poprvé v životě a mnoho se toho naučili.

fotoalbum

• 3.10.2023
              • Atletický trojboj mladších žáků

Atletický trojboj mladších žáků

V úterý 3.10. 2023 někteří žáci reprezentovali naši školu v atletickém trojboji. Děti si vedly dobře a skončily na pěkném 4. místě.

Dětem děkujeme za účast a za pěkný výkon.