• Učitelé

        • Mgr. Renata Dvořáková
        • Mgr. Renata DvořákováTřídní učitelka: 8.Advorakovar@4zsjh.cz
        • Mgr. Jana Dubská
        • Mgr. Jana Dubská Třídní učitelka: 5.Bdubska@4zsjh.cz
        •  Karel Forejt
        • Karel Forejtforejt@4zsjh.cz
        • Mgr. Helena Hrubcová
        • Mgr. Helena HrubcováTřídní učitelka: 1.Ahrubcova@4zsjh.cz
        •  Václav Hurych
        • Václav Hurychhurych@4zsjh.cz
        • Mgr. Iveta Chattová
        • Mgr. Iveta Chattovázástupkyně ředitelky školy
          výchovná poradkyně
          metodička prevence
          chattova@4zsjh.cz
        • Mgr. Miroslava Chrstošová
        • Mgr. Miroslava ChrstošováTřídní učitelka: 8.Bchrstosova@4zsjh.cz
        • Mgr. Hana Jantačová
        • Mgr. Hana JantačováTřídní učitelka: 6.Ajantacova@4zsjh.cz
        • Ing. Irena Jonová
        • Ing. Irena JonováTřídní učitelka: 4.Bjonova@4zsjh.cz
        • Mgr. Marie Kalkusová
        • Mgr. Marie KalkusováTřídní učitelka: 4.Akalkusova@4zsjh.cz
        • Mgr. Renata Keslerová
        • Mgr. Renata KeslerováTřídní učitelka: 5.Akeslerova@4zsjh.cz
        • Mgr. Jan Kocar
        • Mgr. Jan Kocarzástupce ředitelky školy
          zastupce@4zsjh.cz
        • Mgr. Natálie Kubová
        • Mgr. Natálie KubováTřídní učitelka: 1.Bkubova@4zsjh.cz
        • Mgr. Květoslava Látalová
        • Mgr. Květoslava LátalováTřídní učitelka: 2.Alatalova@4zsjh.cz
        • Mgr. Kristýna Linhartová
        • Mgr. Kristýna Linhartoválinhartova@4zsjh.cz
        • Mgr. Jana Mazancová
        • Mgr. Jana Mazancová mazancova@4zsjh.cz
        • Mgr. Lenka Moserová
        • Mgr. Lenka MoserováTřídní učitelka: 2.Bmoserova@4zsjh.cz
        • Mgr. Martina Pragerová
        • Mgr. Martina PragerováTřídní učitelka: 3.Apragerova@4zsjh.cz
        • Mgr. Naděžda Rabová
        • Mgr. Naděžda Rabovárabova@4zsjh.cz
        • Mgr. Jakub Rejthar
        • Mgr. Jakub RejtharTřídní učitel: 7.Brejthar@4zsjh.cz
        • Mgr. Denisa Rejtharová
        • Mgr. Denisa RejtharováTřídní učitelka: 7.Arejtharova@4zsjh.cz
        • Mgr. Jiří Sigmund
        • Mgr. Jiří SigmundTřídní učitel: 9.Bsigmund@4zsjh.cz
        • Mgr. Jana Šperlová
        • Mgr. Jana Šperlováředitelka školy
          sperlova@4zsjh.cz
        • Mgr. Alexandra Urbanová
        • Mgr. Alexandra Urbanováblazkova@4zsjh.cz
          metodička prevence
        • Mgr. Věra Vitoňová
        • Mgr. Věra VitoňováTřídní učitelka: 3.Bvitonova@4zsjh.cz
        • Mgr. Jitka Zíková
        • Mgr. Jitka ZíkováTřídní učitelka: 6.Bzikova@4zsjh.cz