• Školní parlament

• Aktivity

•      Školní parlament - září 2021

V pondělí 20. září se sešli vybraní zástupci jednotlivých tříd od 5. až do 9. ročníku na první schůzi školního parlamentu. Nejprve proběhla nová volba předsedy, místopředsedy a mluvčího. Následně byli všichni zástupci seznámeni se stanovami parlamentu a dostali za úkol ve svých třídách projednat, zda by se například chtěli zúčastnit nějaké akce nebo ve škole něco změnit atd. Další schůze školního parlamentu proběhne další měsíc.V pondělí 20. září se sešli vybraní zástupci jednotlivých tříd od 5. až do 9. ročníku na první schůzi školního parlamentu. Nejprve proběhla nová volba předsedy, místopředsedy a mluvčího. Následně byli všichni zástupci seznámeni se stanovami parlamentu a dostali za úkol ve svých třídách projednat, zda by se například chtěli zúčastnit nějaké akce nebo ve škole něco změnit atd. Další schůze školního parlamentu proběhne další měsíc.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Školní parlament - složení