• Úspěchy a ocenění

      • Školní rok
      • Oblast
      • Kolo
      • Vyhledat
      • 2023/2024

      • Městské kolo

          • 5.A

          • 1. místo
          • O nejkrásnější betlém · Městské kolo · 2023/2024
      • Okresní kolo

          • Albert Nováček

          • 3. místo
          • Plavecké závody 1. stupeň · Okresní kolo · 2023/2024
          • Ilja Gončaruk

          • 1. místo
          • Plavecké závody 2. stupeň · Okresní kolo · 2023/2024
          • Lukáš Růžička

          • 1. místo
          • Olympijský víceboj · Okresní kolo · 2023/2024
      • 2022/2023

      • Městské kolo

          • E. Hajnová, S. Miháliková, T. Beran, L. Kropík

          • 2. místo
          • Dopravní soutěž mladých cyklistů · Městské kolo · 2022/2023
      • Celostátní kolo

          • Andrea Šulcová

          • účast v celostátním kole
          • Ekonomická olympiáda · Celostátní kolo · 2022/2023
      • Okresní kolo

          • Oleksander Deshko

          • 1. místo
          • Jihočeský zvonek · Okresní kolo · 2022/2023
          • Eliška Hajnová

          • 3. místo
          • Jihočeský zvonek · Okresní kolo · 2022/2023
          • Dušan Raimondo Congera

          • 3. místo
          • Jihočeský zvonek · Okresní kolo · 2022/2023
          • Lukáš Kropík

          • účast
          • Biologická olympiáda R. Kurky · Okresní kolo · 2022/2023
          • Klára Altmanová

          • účast
          • Biologická olympiáda R. Kurky · Okresní kolo · 2022/2023
      • 2021/2022

      • Regionální kolo

          • Silvie Nováková,

          • 3. místo
          • Lesnická soutěž v Třeboni · Regionální kolo · 2021/2022
          • Eliška Hajnová, Silvie Miháliková, Lukáš Kropík

          • 4. místo
          • Lesnická soutěž v Třeboni · Regionální kolo · 2021/2022
      • 2019/2020

      • Městské kolo

          • Antonín Vrchovecký

          • 3. místo
          • 3IQ · Městské kolo · 2019/2020
          • Vladimír Hron

          • 1. místo
          • 3IQ · Městské kolo · 2019/2020
      • Celostátní kolo

          • Cimbůrek Petr

          • 1. místo
          • Přírodovědný klokan - kategorie KADET - 9.A · Celostátní kolo · 2019/2020
          • Mareš Damián

          • 2. místo
          • Přírodovědný klokan - kategorie KADET - 9.A · Celostátní kolo · 2019/2020
          • Hana Ťápalová

          • 3. místo
          • Přírodovědný klokan - kategorie KADET - 9.A · Celostátní kolo · 2019/2020
          • V. Holakovská, J. Pešek a A. Vrchovecký

          • 2. místo
          • Lesnická soutěž YPEF · Celostátní kolo · 2019/2020
          • M. Jírová, A. Mátlová a T. Večeřová

          • 1. místo
          • Lesnická soutěž YPEF · Celostátní kolo · 2019/2020