• Qiido

• Qiido - patron nadaných žáků

• Od školní ho roku 2021-22 se věnujeme nadaným a mimořádně nadaným žákům.

Ve spolupráci s patronem nadaných dětí Qiido a PPP v J. Hradci děti vyhledáváme a následně je podle pokynů a rad odborníků provádíme vzděláváním. Žáci zůstávají ve svých kmenových třídách, ale pracují se speciálními učebními materiály, mají obohacující hodiny přímo v rozvrhu hodin nebo docházejí na odpolední semináře.

Cílem je u těchto žáků nadále rozvíjet oblast, ve které děti vynikají. Také je potřeba rozvíjet oblasti, ve které dítě nemusí být plně úspěšné. Jedná se o individuální péči o žáky.

Cílem celého projektu je, aby byly nadané děti ve školním prostředí objeveny a aby je školní prostředí dál rozvíjelo.

V průběhu zápisu do 1. tříd dne 5. 4. 2022 mohou rodiče využít konzultaci se speciálním pedagogem a psycholožkou přímo v budově školy. Pro více informací se obracejte přímo na ředitelku školy Mgr. Janu Šperlovou - sperlova@4zsjh.cz.

Aktivity v rámci partnerství Qiido

Mentoring. setkání pro vedení ZŠ (ředitel + zástupce)
          Setkání škol (1 den, 4 učitelé)
          Pracovní den pro učitele (1 den, 4 učitele) vč. metodik