• 8 + 1

• říjen 2022

Drakiáda

V tomto týdnu uspořádali učitelé a žáci osmých ročníků drakiádu pro prvňáčky. Cílem akce bylo upevnit vztahy mezi žáky a užít si větrné podzimní počasí.

Akce se vydařila na výbornou. Děti se navzájem více poznaly a užily si společné chvíle. Už teď se těšíme na další akce.

• září 2022

Projekt 8 +1 pokračuje

Minulý týden navštívili žáci 8.A "své" prvňáčky (1.A) o velké přestávce, aby se společně nasvačili, popovídali a více se poznali. Akce se vydařila na výbornou a už teď se těšíme na další společně strávené chvíle.

• září 2022

Projekt 8+1 započal

I letošní školní rok se žáci prvních a osmých ročníků zapojili do projeku 8+1. Starší žáci v prvních dnech školního roku ukazovali prvnáčkům areál školy a vysvětlili jim, jak vše funguje. Společně strávený den zakončili ve školní jídelně a školní družině.

Všem prvňáčkům přejeme, aby si letošní školní rok co nejvíce užili a našli si spoustu kamarádů.