• 8 + 1

• prosinec 2021

Mikulášská besídka

V pátek 3. prosince naši školu navštívil svatý Mikuláš se svými pomocníky - anděly i čerty. Mikulášská besídka probíhala pro děti 1. až 4. ročníků a připravili si ji žáci z 8.A.

• listopad 2021

Drakiáda

Dne 15. listopadu proběhla v prostorách školního hřiště drakiáda, kterou si pro děti z 1.A připravili jejich starší spolužáci z 8.A.

Počasí nám přálo, a tak draci krásně létali. Malí i velcí žáci si vyzkoušeli, že pouštět draka není až tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Na závěr drakiády doprovodili osmáci prvňáčky do třídy, kde všichni společně nakreslili krásné obrázky a zhodnotili společně strávené dopoledne.

• září 2021

PROJEKT 8 + 1

Je tradicí, že prvňáčkům pomáhají při prvních krůčcích ve škole žáci z osmého ročníku. Tento celoroční projekt se nazývá 8+1. Starší kamarádi nechyběli v prvních třídách ani 1. září tohoto roku. Pomáhali malým školákům v šatnách i ve třídě. Na druhý den si vyzvedli prvňáčky v šatnách a doprovodili je do třídy. Další den pak prošli společně celou školu. Poznali školní družinu, jídelnu, tělocvičnu, ředitelnu ... Děti se na setkání s kamarády vždy moc těší.