• 8 + 1

Velikonoční tvoření s prvňáčky

Tento týden jsme zjišťovali, co je pašijový týden, malovali vajíčka a tvořili s osmáky. Na chodbu jsme vytvořili skupinovou prací veliké vajíčko, luštili křížovky a sbírali velikonoční příklady.

• prosinec 2021

Mikulášská besídka

V pátek 3. prosince naši školu navštívil svatý Mikuláš se svými pomocníky - anděly i čerty. Mikulášská besídka probíhala pro děti 1. až 4. ročníků a připravili si ji žáci z 8.A.

• listopad 2021

Drakiáda

Dne 15. listopadu proběhla v prostorách školního hřiště drakiáda, kterou si pro děti z 1.A připravili jejich starší spolužáci z 8.A.

Počasí nám přálo, a tak draci krásně létali. Malí i velcí žáci si vyzkoušeli, že pouštět draka není až tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Na závěr drakiády doprovodili osmáci prvňáčky do třídy, kde všichni společně nakreslili krásné obrázky a zhodnotili společně strávené dopoledne.