• Projektové dny

• leden 2023

Lidské tělo

Žáci 2.A se zapojili do projektu Lidské tělo. Osvojili si znalosti o lidském těle - vystřihovali a vlepovali jednotlivé orgány do připravené namalované postavy. Prohlédli si modely vnitřních orgánů a kostru.

• listopad 2022

Komunikace - 4.B

Děti si vyzkoušely různé formy vzájemné komunikace. Tento projekt byl zaměřen především na neverbální komunikaci (např. pantomima, malování).

• listopad 2022

Zdravé vaření 3.A, 3.B

Netradiční forma přípravy jednoduchého zdravého receptu.

Výstupem praktické a teoretické části projektu je povědomí o tom, že i dítě zvládne přípravu zdravého a chutného jídla. Současně využije matematiku, český jazyk, prvouku, hudební výchovu. Upevňuje si vztah k rodině a kamarádům.
                fotoalbum 3.A

fotoalbum 3.B

• říjen 2022

Cesta za pokladem 1.B

Ve středu 19.10. nečekala na žáky 1.B obyčejná třída, ale začarovaný hrad s ukrytým pokladem.

Po objevení tajného dopisu se žáci vydali na cestu školou, aby hrad zachránili. Pídili se po skrytých indiciích a s nasazením plnili úkoly, aby získali mapu k pokladu.

Nakonec se jim jí podařilo složit, poklad nalezli, a uvnitř objevili dárek pro každého. Nové pero! Už jsou zdatní písaři a proto si s ním hned vyzkoušeli pár písmen. Gratulujeme ke splnění úkolů a nalezení pokladu!