• Roční období

• květen 2022

Léto ve výtvarných pracích - 1. a 3. ročník

Konec školního roku už pomalu klepe na dveře. Léto se hlásí o slovo a děti si ho přibližují ve svých výtvarných dílech – pavoučci v pavučinách, motýli na loukách, zmrzliny na procházkách s přáteli, osvěžující melouny na koupalištích, letní květiny ve vázách, …

Jaro

Děti z prvních, druhých a třetích ročníků vytvořily jarní a velikonoční výzdobu. Na Velikonoce vyrobily „vajíčkovníky“. Výfuky oblékly do barevných vln. Pro prvňáčky to byla nelehká práce, ale výsledek byl skvělý. S trochou trpělivosti se to všem podařilo. Druháčci a třeťáčci už byli zručnější, a proto se jim za hodinu podařilo nazdobit více vajíček.

• prosinec 2021

ZIMA – ADVENTNÍ ČAS – 3. ROČNÍKY

Nejkrásnější období v roce - ADVENT – si užívají děti i dospělí. Všichni se těší na příchod Ježíška. I naše škola se oblékla do světýlek, nazdobily se vánoční stromky a děti si vyrobily čerty, Mikuláše a vánoční stromečky.

• říjen 2021

PODZIM VE 2.A

Na základě pozorování přírody děti výtvarně ztvárnily větvičky šípků a muchomůrky červené. Nezapomněly se připojit i k výzdobě školy na připravovaný svátek Halloween a vyrobily zápichy ke kytkám do květináčů se strašidelnými dýněmi.