• Školní družina / klub

      • 26.3.2024
       • Turnaj ve hře dobble, sudoku a skládání puzzlí

        Turnaj ve hře dobble, sudoku a skládání puzzlí

        Na úterní odpoledne dne 26.3.2024 jsme pro děti připravili TURNAJ ve hrách. Soutěžilo se ve skládání puzzlí, sudoku a dobblu. Zkrátka odpoledne vládla hráčská, soupeřivá atmosféra! Všechny přítomné děti (a bylo nás 40) dokázaly, že si umí zahrát a že je to baví. Z těch nejlepších pak vzešli vítězové, kteří dostali diplom a sladkou odměnu.

        Výsledky souboje:

        KATEGORIE - DOBBLE:
        1. Nevyhoštěný Adam z 3.B

        KATEGORIE - SKLÁDÁNÍ PUZZLÍ:
        1. Jannová Mia z 1.A

        KATEGORIE - SUDOKU:
        1. Talknerová Thea z 3.A

        fotoalbum

      • 14.3.2024
       • Aquashow

        Aquashow

        Ve čtvrtek odpoledne dne 14.3.2024 školní družina navštívila u sv. Floriána Aquashow. Vodní fontána nabízí nádhernou podívanou na obrazovce tvořené kapkami padající vody v kombinaci se světelnými efekty a videoprojekcí za doprovodu hudby.

        Byl to úžasný zážitek, děti byly nadšené a moc se jim to líbilo!

        fotoalbum

      • únor 2024
       • Ranní družina

        Ranní družina

        V únoru se ranní družina naší školy nesla ve znamení kreativity a sdílení radostí. Každé ráno, kdy se děti z různých tříd scházejí, vytváříme prostor pro nezapomenutelné chvíle zábavy a vytváření nových přátelství.

        Nepostradatelnou součástí našich ranních setkání je čas na společné povídání, kdy děti v kruhu sdílí své pocity, očekávání a radosti z nadcházejícího dne. Tento rituál posiluje pouta mezi dětmi a umožňuje jim projevit své myšlenky, emoce v bezpečném prostředí. Ranní družina není pouze o aktivitách, ale také o vytváření příjemného času pro všechny. A je tak pěkným startem nového školního dne.

        fotoalbum

      • únor 2024
       • Karenval

        Karenval

        Tak jako každý rok, uspořádala školní družina karneval.

        Všichni jsme se těšili, až se opět budeme moci po roce obléknout do krásných karnevalových kostýmů. V zrcadlové místnosti jsme tančili a soutěžili.

        Na závěr si děti odnesly sladké odměny. Karneval jsme si užili a těšíme se zase za rok!

        fotoalbum

      • leden 2024
       • kouzelník Pet

        kouzelník Pet

        Ve čtvrtek 4.1.2024 k nám zavítal do školní družiny kouzelník Pet. Jeho vystoupení bylo poutavé, plné kouzel a triků, které s úžasem děti sledovaly a snažily se přijít na to, jak to ten kouzelník dělá! Během vystoupení si kouzelník vybral několik dobrovolných asistentů.

        Věříme, že děti si z představení odnesly nevšední zážitky a ještě dlouho budou přemýšlet nad tajemstvím triků a kouzel, které měly možnost zhlédnout!

        fotoalbum

      • listopad 2023
       • Emongo v ŠD

        Emongo v ŠD

        V pátek 24.listopadu k nám do školní družiny zavítala africká skupina EMONGO, konkrétně z Konga.

        V tělocvičně školy nás její členové naučili své písně i tance a dozvěděli jsme se mnoho informací o Africe.
        Např.: jaká žijí v Kongu zvířata, jaké mají oblíbené národní jídlo, ale nejzajímavější pro děti bylo povídání o škole, kdy se dozvěděly, že jedna paní učitelka má na starosti až 90 dětí a ve školách se běžně používají tělesné tresty.

        Školu mohou navštěvovat pouze děti rodičů, kteří platí školné. Školní družina odpoledne není a ve škole nemají obědy. V rámci diskuse se děti mohly zeptat na vše, co je zajímalo o této vzdálené zemi.
        Atmosféra byla prostě úžasná!

        fotoalbum

      • 19.10.2023
       • Drakiáda

        Drakiáda

        Ve čtvrtek 19.10.2023 se všechna oddělení školní družiny sešla na školním hřišti, kde se konala Drakiáda. Počasí bylo krásné i slabý vítr nám přišel na pomoc vznést draky do oblak. Opět děkujeme třídě 8.A za spolupráci.

        fotoalbum

      • 5.10.2023
       • Opékání špekáčků

        Opékání špekáčků

        Dne 5.10.2023 jsme v družině využili krásného dne a naplánovali naši první společnou akci - opékání špekáčků.

        Všichni jsme si pochutnali, ať už to byly špekáčky, marshmallows nebo jen opečený rohlík. Starší žáci pomáhali s opékáním a zábavou pro mladší děti.

        Děkujeme za spolupráci, skvělé nasazení a báječnou atmosféru třídě 8.A. Děkuji také všem vychovatelům za výbornou spolupráci.

        fotoalbum